Prodej rodinné domy, 125 m² - Sokoleč

Františka Nováka 75, Sokoleč | 125 m²

ID TR13679
Kontakt
4 990 000 Kč

Stavba rodinného domu společně s vedlejší stavbou a garáží se nachází na rovném, slunném a celkově oploceném pozemku. Plocha pozemku je 752 m2 a nachází se v centru obce Sokoleč.
Dispozice domu: vstup, vstupní veranda, WC, chodba, koupelna, spíž, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, dvě ložnice.
Objekt je vytápěný ústředním topením s kotlem na tuhá paliva, který je umístěný v zadní části domu. Jsou zde také samostatná kamna na tuhá paliva v kuchyni a akumulační kamna v obývacím pokoji. Užitková voda se využívá z vlastní kopané studny na pozemku. Je zde také možnost napojení na veřejný vodovodní řad. Kanalizace obecní. Elektřina 230/400V.
Jedná se o rodinný dům v centru obce s dobrou občanskou vybaveností.
Dům je převážně zděný s trámovými stropy. Střecha celého domu je sedlová, s dřevěným krovem. Střešní krytina z pálených tašek. Střecha byla přeložena a renovována, včetně vyzdění nad střešní částí komínových těles. Samostatné venkovní schodiště na půdu. V přední části domu, tedy ve větší části obytných místností jsou okna vyměněna za plastová. V zadní části dřevěná, zdvojená. Vchodové dveře plastové. Dům je dobře udržovaný a průběhu let postupně opravovaný. Je zde také provedena izolace obvodového zdiva proti vlhkosti. I přesto, že je to již delší dobu co byly vnitřní úpravy provedeny je vše funkční. Na pozemku se nachází samostatně stojící garáž a také kolna na palivo a zahradní nářadí. Jedná se o velmi pěkné místo, s výbornou dopravní dostupností a vhodným umístěním domu na pozemku. Jihovýchodní sluníčko do kuchyně, celý den sluníčko na pozemek a krásný výhled na zapadající slunko. Po případné modernizaci se nabízí bydlení v krásné obci v původní vesnické zástavbě (žádný nově vzniklý satelit), kde se ihned budete cítit jako doma.
Obec Sokoleč s výbornou občanskou vybaveností, výborným obecním zázemím (škola, školka, knihovna, pošta, obchod, služby, pohostinství, pivnice, zájmové spolky atd.). Dobrá dopravní dostupnost jen pár kilometrů od lázeňského města Poděbrady. Výborná dopravní dostupnost, blízkost D11, větší města s nemocnicí (Nymburk 9km, Kolín 10km). Plocha pozemku 712 m2. Prohlídka po domluvě s makléřem.

KategorieRodinné domy
LokalitaFrantiška Nováka 75, Sokoleč
OkresNymburk
Velikost4 pokoje
Plocha užitná125 m²
Plocha pozemku752 m²
Plocha zastavěná165 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Františka Nováka 75
Sokoleč
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře