O společnosti

Realitní kanceláře TANA

 

Společnost TANA realitní kancelář vznikla v září roku 1992  jako společnost s ručením omezeným  a v září roku 2022 již oslavila své  třicetileté úspěšné působení na trhu s nemovitostmi.

Realitní činností se společnost zabývá od samého počátku své existence a ve svých počátcích si vybudovala silnou pozici v místě svého sídla a nejbližšího okolí, tj. okresu Trutnov.

První skupinu našich klientů tvořili zejména majitelé rekreačních objektů v oblasti Podkrkonoší a Krkonoš, ale také majitelé rodinných domů a bytů napříč celým regionem. Během dalších let se klientela realitní kanceláře TANA rozrostla na stovky až tisíce fyzických osob, právnických osob, firem a společností včetně  obecních a městských úřadů. Stejně rychlým tempem se rozrostla i působnost realitní kanceláře TANA, která v současné době působí aktivně v celé České republice.

V letech 1996 až 1997 došlo v rámci společnosti TANA realitní kancelář k vytvoření prvního franchisingového konceptu na trhu s nemovitostmi a následně  k tranformaci poboček na franchisngový model jejich fungování, který znamená, že realitní činnost je v jednotlivých regionech realizována prostřednictvím našich osvědčených franchsingových partnerů.  Tento franchisingový koncept je neustále  doplňován a dnes odráží  více jak  30 leté zkušenosti nabyté na trhu s nemovitostmi a opírá se o velice stabilní a roky prověřené franchisingové partnery, kterým předáváme získané znalosti a zkušenosti.

Právě tato kombinace předávání získaných zkušeností a znalostí a obrovský potenciál našich dlouholetých franchisingových partnerů ve svých regionech vytváří  předpoklad k tomu, abychom zvládli uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů a naplnit jejich představy o kvalitní realitní kanceláři.  I taková zdánlivá maličkost, že se v síti RK TANA stále setkáváte se svým realitním makléřem i v horizontu několika let,   svědčí o  úspěšnosti a spokojenosti našich makléřů, což je nutný předpoklad k tomu, že se vždy snaží uspokojit klientovi požadavky na 100 %. V současné době působí naši franchisingoví partneři v těchto regionech - zjistit více.

Realitní kanceláře TANA jsou v současné době plně personálně i technicky vybaveny k převzetí a řešení i těch nejsložitějších případů a současně zcela splňujeme všechny povinnosti realitního zprostředkovatele, který nám ukládá nově přijatý zákon č. 39/2020 o realitním zprostředkování.

V realitních kancelářích TANA jsme se připravili na nové nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů /GPDR/a rádi bychom Vás informovali o údajích, které o Vás zpracováváme,
jak je chráníme a k jakým účelům je používáme viz. odkaz.

TANA realitní kancelář - centrála
TANA realitní kancelář - centrála
Dvůr Králové nad Labem