Prodej rodinné domy, 670 m² - Královec

Královec 108 | 670 m²

ID TR13885
Kontakt
5 200 000 Kč

Nabízíme k prodeji objekt s komerčními a bytovými prostory v obci Královec u hlavního tahu na Polsko. V přízemní a ve druhém podlaží nebytové prostory, v podkroví dva apartmánové byty. Jedná se o větší dvoupodlažní, podsklepený objekt s užitným podkrovím, nacházející se při hlavním tahu vedoucím na hraniční přechod s Polskem. Přístup na pozemek je přímo z hlavní komunikace. Stavba je založená na základech z kamenných, pískovcových kvádrů. Dům je zděný, z plných pálených cihel. Konstrukce stropů jsou trámové, s prkenným záklopem. Střecha je sedlová, s trámovým krovem a s novou krytinou z asfaltového šindele. Většina oken je původních, dřevěných, špaletových. Hlavní dveře do budovy ze strany z ulice byly vyměněny za nové, plastové. V podkroví jsou také nová platová okna.
Budova prošla dílčími rekonstrukcemi v 90. letech. V přízemí proběhla rekonstrukce sociálního zázemí, byly částečně vyměněny podlahové krytiny. Ve 2. podlaží budovy byly opraveny sály a opět sociální zařízení pro potřeby provozování diskotéky. V podkroví byly vybudovány dva apartmány o dispozici 2+kk. V apartmánech jsou dřevěné podlahy, v každém apartmánu kuchyňská linka, koupelna a WC. Tím, že apartmány jsou v podkroví, je většina stěn instalována na krov, stěny jsou většinou ze sádrokartonu s tepelnou izolací z minerální vaty. Byl zde také zdvižen krov, v místě zdviženého krovu jsou francouzská okna na terasu, kterou má každý apartmán vlastní.
Při rekonstrukci bylo řešeno také vytápění budovy, ve sklepě jsou instalovány dva velké plynové kotle, ve 2. podlaží je ale samostatný plynový kotel, stejně tak v apartmánech v podkroví je etážové vytápění vždy s vlastním plynovým kotlem kombinovaným s ohřevem teple vody.
Dispozice domu:
suterén: sklepní prostory, jeden ze sklepů s přístupem ze zahrady za domem, plynová kotelna, 1. podlaží: vstup do domu, prostorná hlavní chodba s přístupem na zahradu za domem, prostorné komerční prostory, v devadesátých letech zřejmě prostory prodejny a baru, nebo bufetu, sociální zázemí, 2. podlaží: chodba nad schodištěm, dva velké propojené sály, sociální zázemí rozdělené na pánské, dámské, malý sklad, nebo kancelář, 3. podlaží: dva zrcadlově uspořádané podkrovní apartmány, s hlavním, poměrně velkorysým obytným prostorem s jídelním a kuchyňským koutem a vstup francouzskými okny na terasu, ložnice, koupelna, WC.
Objekt je napojen na elektřinu 230/400V, obecní vodovod, odpady jsou svedeny do jímky, vytápění je plynovými kotly, na vlastním pozemku je instalována nádrž na LPG.

Celková výměra pozemku: 1 511 m2

KategorieRodinné domy
LokalitaKrálovec 108
OkresTrutnov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná670 m²
Plocha pozemku1.511 m²
Plocha zastavěná246 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná

Lokalita

Královec 108
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře