Prodej pozemky pro bydlení, 950 m² - Chlumec nad Cidlinou IV

Spravedlnost 276, Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou IV | 950 m²

ID TR13670
Kontakt
2 995 Kč za m²

Celkově oplocený pozemek s vjezdovou bránou z městské zpevněné komunikace, se nachází v klidné části města a je vhodný pro výstavbu rodinného domu.
Celková plocha pozemku je 950 m2.
Pozemková parcela je v tuto chvíli využívána a vedena v katastru nemovitostí jako zahrada. Jedná se o rovinatou, pěknou a celoročně udržovanou parcelu s vedlejšími doplňkovými stavbami, které se na pozemku nacházejí. Je zde také již zhotoven základ k pergole, na jejímž místě je nyní mobilní přístřešek. S ohledem na fakt, že pozemek je v tuto chvíli využíván k relaxaci je rozdělen do několika zón. K pěstování zeleniny, kde je i pěkný a kvalitní skleník, dále pak místo k domácím činnostem či „kutilství“ a části, kde se již nacházejí vzrostlejší stromy, květinový záhonek a posezení, jenž tvoří příjemné místo k relaxaci. Je zde pamatováno na dostatek místa k parkování, letnímu sportování či případné výstavbě nemovitosti. Pozemek se prodává s veškerým vybavením.
Na pozemku je zhotovené odběrné místo elektrické energie, kanalizační přípojka a přípojka na veřejný vodovodní řád.(Vodoměrná šachta). Na pozemku je také vlastní studna, jenž byla vyhloubena a uvedena do provozu v roce 2021. Pro více informací o nabídce, inženýrských sítích, lokalitě či možnosti výstavby (možnost přeposlání územně plánovací informace), mě prosím kontaktujte.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSpravedlnost 276, Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou IV
OkresHradec Králové
Plocha pozemku950 m²

Lokalita

Spravedlnost 276
Chlumec nad Cidlinou - Chlumec nad Cidlinou IV
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře