Prodej rodinné domy, 210 m² - Sokoleč

V Olšinkách 329, Sokoleč | 210 m²

ID TR13657
Kontakt
5 699 000 Kč

Rodinný dům, hrubá stavba stojící na vlastním částečně oploceném pozemku v klidné části obce Sokoleč. Velikost stavebního pozemku včetně již zapsané stavby v katastru nemovitostí je 603 m2. Dvoupodlažní stavba o dispozici 7+1, dvakrát koupelna a WC, technická místnost, balkón, stavba je postavena z keramických bloků POROTHER tl.450mm. Stropní konstrukce z keramických panelů, střešní krov z dřevěných trámů, střešní krytina keramická taška. Stavba je již osazena okny a vstupními dveřmi. Jedná se o plastové výplně zvenčí barevné, zevnitř bílé.
Do stavby je již zavedena voda z vlastní kopané studny nacházející se na pozemku, je zde také možnost a již provedená příprava k napojení na veřejný vodovodní řad. Příprava napojení na kanalizační soustavu a elektrickou energii je již hotová.
Stavba se nachází v klidné části obce, hned vedle lesoparku a přitom v blízkosti kompletní obecní vybavenosti. Nabízí se zde šance dokončení dle vlastního vkusu a uvážení. Zároveň se zde vyhnete zdlouhavého procesu stavebního povolení a následného zhotovení hrubé stavby. Materiál na většinu příčkového zdiva v 1.N.P je již na stavbě. Je zde také šance předělat dům na dvougenerační. Obec Sokoleč ve výhodně strategicky umístěna mezi dvěma okresními městy. (Nymburk 9km a Kolín 10km) V obci škola, školka, obchod, zájmové spolky, OÚ, pošta, knihovna, služby….. více informací o rozestavěnosti, technických parametrech či plány stavby v RK.

KategorieRodinné domy
LokalitaV Olšinkách 329, Sokoleč
OkresNymburk
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná210 m²
Plocha pozemku603 m²
Plocha zastavěná138 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

V Olšinkách 329
Sokoleč
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře