Prodej pozemku pro bydlení, 1 567 m² - Čeperka

Tyršova, Čeperka | 1 567 m²

ID DK13687
Kontakt
3 990 Kč za m²

Pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu v obci Čeperka, okr.Pardubice, umístěný v roztroušené rodinné zástavbě s výjimečnou dopravní dostupností do Pardubic, Hradce Králové, a k sjezdu dálnice D11. Nabízíme vám ke koupi exkluzivní rovinatou stavební parcelu v klidné zástavbě rodinných domů v obci Čeperka, ulici Tyršova. Územní plán pro tuto parcelu o celkové výměře 1567 m2 je určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek má ideální obdélníkový tvar.
Na hranu pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě – elektřina, voda, odpad. Koeficient zastavění stavebního pozemku stanovuje dostatečných max. 50%. Jedná se o novou lokalitu s již vybudovanou moderní zástavbou.
Čeperka leží mezi dvěma krajskými městy – Hradcem Králové a Pardubicemi. Lokalita nabízí základní občanskou vybavenost – funguje zde například obchod s potravinami, obecní úřad, dětská a sportovní hřiště. Volný čas lze trávit také u písníků, které jsou v docházkové vzdálenosti, okolí je ideální pro cyklovýlety. Základní a mateřská škola, lékař a další služby jsou zde k dispozici nebo v nedalekých Opatovicích nad Labem, které jsou vzdáleny cca 2 km. Dále je zde ideální dopravní spojení vlakem, autobusem a ideální časová dostupnost autem: Praha 45min, Lyžařský areál Černá Hora 1hod atd. Doporučujeme osobní prohlídku.

https://youtu.be/_rLRVNF5w3w

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTyršova, Čeperka
OkresPardubice
Plocha pozemku1.567 m²

Lokalita

Tyršova
Čeperka
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře