Upravit stránku

Vážení klienti, v rámci zkvalitňování našich služeb disponuje RK TANA vlastním aukčním portálem,  díky kterému jsme schopni u vybraných nemovitostí dosáhnout maximálně možné ceny na trhu. 

Současně je třeba upozornit na skutečnost, že zařazení nemovitosti do aukce  automaticky neznamená její úspěšný prodej. Vždy záleží na vhodném výběru nemovitosti a správně nastavené minimální resp. vyvolávací ceně. 

U těchto nemovitostí lze pak využít efektu, který aukce nabízejí. Tím je především skutečnost, že prodávající má jistotu, že jeho nemovitost  bude prodána zájemci, který nabídne nejlepší nabídku, nikoli zájemci, který si prohlídne nemovitost první.

Dále správně připravená aukce patří k nejlepším způsobům, jak dosáhnout maximální možné ceny při prodeji. Příprava aukce, jasné definování pravidel, jejich bezpodmínečné dodržování, důvěryhodnost pořadatele (realitní kanceláře ), perfektní marketing a správné načasování všech aktivit je pro úspěch realitní aukce naprosto zásadní.

 TRANSPARENTNOST

Všichni zájemci mají možnost podat nabídku ke koupi a je jen a pouze na prodávajícím, pro kterou nabídku se rozhodne. Realitní kancelář je při výběru poradcem prodávajícího.

Aukce je transparentní, všichni zájemci mají rovné podmínky a z tohoto pohledu je to spravedlivá forma prodeje a nedochází k žádnému zvýhodňování zájemců

 

Bližší informace sdělíme získáte na mailu  aukce@tana.cz

Ing. Petr Mrázek

Jednatel společnosti

TANA realitní kancelář

(e): mrazek@tana.cz 

(w): www.tana.cz 

Nahoru