Editovat
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 742(m^2)
Číslo TR13312
Obec Všechlapy
  • Cena s DPH 5 700 000 Kč za nemovitost
Rezervováno

POPIS

Rodinný dům se samostatnou garáží a vedlejšími stavbami, stojí na vlastním rovinatém a oploceném pozemku, umístěný v klidné, rezidenční části obce Všechlapy. Celková plocha pozemku je 742 m2. Výhodou nabízeného domu je možnost využívání staveb na pozemku samostatně. Rodinný dům má dispoziční řešení 3+1: 1.N.P. vstup, vstupní prosklená veranda, kuchyň, obývací pokoj, malá ložnice (nyní skladovací prostor), koupelna se sprchovým koutem a WC a v podkroví, které je přístupné po dřevěném schodišti se nachází prostorná ložnice. Na pozemku je samostatně stojící dílna, skladovací - technická stavba, ve které je umístěno tepelné čerpadlo. A samostatně stojící "vejminek" který má vlastní připojení na vodu a kanalizaci. Jedná se tedy o samostatnou garsonku. Součástí pozemku je také garáž, stojící na hranici pozemku (přístupná z obecní komunikace). K relaxaci je pak využívána pergola, zahradní sprcha, bazén. Stavby jsou v dobrém a udržovaném stavu.
El. 230/400V, voda vlastní studna umístěná na pozemku (možnost připojení se na obecní vodovodní řád), kanalizace obecní, topení ústřední s tepelným čerpadlem, které také zajišťuje teplou vodu.
Vše je udržované nynějšími majiteli s kladným vztahem k nemovitosti, který je zde všude patrný. Zahrada udržovaná, rozdělena do užitkové a relaxační zóny. Pokud hledáte místo k okamžitému bydlení, kde chcete mít v blízkosti veškerou občanskou vybavenost okresního města Nymburk v kombinaci s klidem obce se zájmovými spolky, obchodem, restaurací, mateřskou školkou neváhejte zavolat a zjistit více podrobností o této nabídce.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 185(m^2)
Zastavěná plocha 150(m^2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
Školka Ano
Obchody Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem o tuto nemovitost?NAPIŠTE NÁM

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE