Editovat
Typ akce Prodej
Typ domu Řadový rodinný dům
Celková plocha 561(m^2)
Číslo TR13355
Obec Hlavenec
  • Cena s DPH 8 180 000 Kč za nemovitost
TOP

POPIS

Řadový RD o dispozici 5+1 s garáží se nachází na krásném místě, na okraji obce s dobrou občanskou vybaveností. Naprosto výjimečná kombinace klidu, krásného prostředí a rychlé dopravní dostupnosti.
Dispozice: 1.N.P. vstup, vstupní chodba, garáž, technická a skladovací místnost, schodiště, WC a místnost s pračkou, pracovna, ložnice. V 1.N.P je vstup na zahradu (zde je příprava na terasu), 2.N.P. koupelna s WC, dětský pokoj, ložnice s šatnou, obývací pokoj vkusně propojen jídelním stolem s kuchyní.
Dvojpodlažní řadový rodinný dům byl postaven a dokončen jako dřevostavba v roce 1992. Dům se sedlovou střechou je napojen na vlastní zdroj vody z kopané studny a je zde také možnost napojení na veřejný vodovodní řád. R.D. je napojen na kanalizační přípojku a elektro 230/400V. Vytápění zajištěno pomocí ústředního topení s elektrokotlem. Dům prošel částečnou modernizací a rekonstrukcí v roce 2008 (fasáda, výměna oken), v roce 2020 došlo k rekonstrukci ústředního topení a zajištění nového zdroje tepla. V roce 2021 byla provedena modernizace koupelny v 2. N.P a kompletní rekonstrukce kuchyně a výměna kuchyňské linky.
Perfektní bydlení pro větší rodinu s dětmi, kde každému z dětí dopřejete vlastní pokojíček. Celkově oplocená zahrada rozdělena do několika zón, včetně pergoly, bazénu, skleníku a záhonku je přístupný i ze zadní části, kde se nachází skladovací uzamykatelná kolna a přístřešek na zahradní nářadí, vozík atd. Zadní část zahrady sousedí s lesem, jenž je protkán stezkami a cestičkami. Tedy ideální místo na procházky a sportování. Možnost parkování před domem, výborná dopravní dostupnost a dech beroucí výhled pokaždé kdy jdete kolem okna vás nikdy neomrzí. Pokud hledáte nemovitost k okamžitému komfortnímu obývání, kde na Vás jistě zapůsobí útulnost a příjemné okolí nacházející se na na okraji obce neváhejte si sjednat prohlídku. Sami se přesvědčíte že v domě a na pozemku o velikosti 561 m2 si každý z rodiny najde své místo.
Obec Hlavenec se nachází v okrese Praha - východ ve Středočeském kraji. Rozkládá se asi 29 km severovýchodně od centra Prahy a 6 km severovýchodně od města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Dřevěná
Poloha objektu Řadový
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 137(m^2)
Zastavěná plocha 82(m^2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
Obchody Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení elektro Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy D - Méně úsporná

Virtuální prohlídka

Máte zájem o tuto nemovitost?NAPIŠTE NÁM

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE